Поліція Хмельниччини пильнує на карантинних постах

У зоні виявлення спалаху африканської чуми діють ветеринарно-поліцейські пункти пропуску
Depo.
18 травня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua
Поліція Хмельниччини пильнує на карантинних постах
Поліція Хмельниччини пильнує на карантинних постах

 На Хмельниччині у зоні виявлення авфриканської чуми діють вереренарно-поліцейські пункти пропуску, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ГУ НП в Хмельницькій області.

На в’їзді до села Гірчична Дунаєвецького району, де 11 травня було виявлено африканську чуму свиней, встановлено 2 карантинні ветеринарно-поліцейські пости. Усі другорядні виїзди та заїзди в населений пункт перекрито.

Поліція Хмельниччини пильнує на карантинних постах - фото 1

У Дунаєвецькому районі вживаються усі заходи задля недопущення розповсюдження африканської чуми свиней. Для людей вона є абсолютно безпечною, проте в сільському господарстві завдає великої шкоди.

Поліція Хмельниччини пильнує на карантинних постах - фото 2

"На виїзді з села Гірчична діє 2 карантинні ветеринарно-поліцейські пости, в районі яких увесь транспорт проїжджає через дезбар’єри, а люди проходять через спеціальні килимки," – кажуть в поліції.

Спільно з працівниками управління Держпродспоживслужби правоохоронці забезпечують контроль щодо недопущення вивезення із села Гірчична продуктів і сировини тваринного походження.

Поліція Хмельниччини пильнує на карантинних постах - фото 3

Крім того, проводяться заходи, спрямовані на дотримання заборони торгівлі на місцевих ринках живими свинями, м’ясом та іншими продуктами свинарства, постачання населенню продуктів тваринництва без наявності супровідних ветеринарних документів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький