Поліцейські на Хмельниччині "воскресили" людину

Копи знайшли жінку з Франківщини, яку родичі похоронили майже півроку тому
Depo.
8 листопада 2016 19:31
ФОТО: depo.ua
Поліцейські на Хмельниччині "воскресили" людину
Поліцейські на Хмельниччині "воскресили" людину

Правоохоронці в Новоушицькому районі просто на дорозі зустріли жінку, яку майже півроку вважали мертвою, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пост в ФБ Новоушицького відділення поліції.

Наряд сектору реагування патрульної поліції Новоушицького ВП під час патрулювання зони обслуговування поблизу Струги зупинив невідому жінку, яка йшла по узбіччю. Зупинившись, поліцейські почали з’ясовувати чи не потрібна їй допомога.

"Жінка пояснила, що вона прямує з селища Муровані Курилівці Вінницької області до Києва, - кажуть поліцейські. - Це викликало підозру та й вона не мала при собі будь – яких документів."

Аби прояснити ситуацію, жінку доправили до відділення поліції, де встановили її особистість.

Поліцейські на Хмельниччині "воскресили" людину - фото 1

Виявилося, що це Ольга Сосенко, яка проживала в селі Підлісся Івано-Франківської області.

Вона рік тому пішла з дому та перебувала в розшуку як безвісті зникла. В лютому в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесли відомості за фактом її зникнення. А в червні кримінальне провадження закрили у зв’язку з тим, що її рідним надали для впізнання тіло невідомої жінки, в якому вони впізнали свою зниклу родичку. 
З’ясувавши всі обставини, працівники поліції Новоушицького ВП зв’язались з батьками Ольги та повідомили їм, що їх донька, яку вони поховали, жива та здорова.

"Після свого другого народження Ольгу Сосенко відправили за місцем проживання в Івано-Франківську область," – резюмують поліцейські.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт