UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Поліцейські Хмельниччини взялися допомогти містянам вберегти своє майно

Копи вже близько сотні будинків в обласному центрі на рівень "доступності" для злодіїв

Поліцейські Хмельниччини взялися допомог…

У рамках проекту "Безпечний будинок" хмельницькі поліцейські перевіряють багатоповерхівки, аби зменшити рівень злочинності, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

За словами заступника начальника міської поліції Ігоря Кирника, правоохоронці вже обстежили близько сотні будинків і надали мешканцям рекомендації щодо забезпечення безпеки їхнього помешкання.

"Робота над проектом триває, ми свідомо не ставили терміни для нього, оскільки обстеження будинків відбувається у той час, коли в представників правоохоронних органів немає викликів. У лютому поліцейські були навантажені іншими видами роботи, але зараз знову приступили до реалізації проекту", - пояснює Ігор Кирник.

За його словами, ініціатива сприймається мешканцями позитивно, однак втілити рекомендації поліцейських можуть не всі. Зокрема, не у кожному будинку жителі можуть встановити у під'їздах камери спостереження.

"Огородження прибудинкової території, до прикладу, є теж одним із заходів убезпечення будинку. Чи наявність густих зелених насаджень – якщо вони є причиною скупчення асоціальних елементів, рекомендуємо їх зрізати, щоб створити кращу оглядовість. Ми доводимо це мешканцям будинків, що головне – попередити злочинність", - зазначив поліцейський.

Поліцейські приходять оглядати будинки у різних районах міста, попередньо домовившись з головами ОСББ. З тими будинками, які обслуговують ЖЕКи, також правоохоронці домовляються про обстеження. Тоді при огляді багатоповерхівки має бути представник управління ЖКГ.

Нагадаємо, учасники проекту "Безпечний будинок" – це дільничні офіцери, патрульні, голови ОСББ, мешканці багатоповерхівок і представники інших органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Правоохоронці перевіряють під'їзди, дитячі майданчики, підвали, прибудинкову територію, стоянки і складають акти обстеження. Після цього на підставі аналізу слабких місць поліцейські повідомлятимуть про них мешканців і рекомендуватимуть, як усунути проблеми.

Самі організатири кажуть, що "Безпечний будинок" - це тільки перша ланка масштабного багаторівневого сервісно-профілактичного проекту. Далі планується впроваджувати програми "Безпечна вулиця", "Безпечний мікрорайон" і, зрештою, "Безпечне місто".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme