Подоляни сплатили до бюджету 350 мільйонів гривень податку

На Хмельниччині до державного бюджету надійшло понад 350 мільйонів гривень ПДВ
Подоляни сплатили до бюджету 350 мільйонів гривень податку
Подоляни сплатили до бюджету 350 мільйонів гривень податку

З початку року на Хмельниччині до державного бюджету надійшло 353,5 мільйона гривень податку на додану вартість, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі ДФС краю,  це плюс 120 мільйонів гривень, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року у приведених умовах, тобто без врахування великих платників податків, які перейшли на облік та обслуговування до центрального офісу.

Сплату зазначеного податку забезпечують 4008 платників ПДВ, серед яких 3450 становлять юридичні особи і 558 фізичних осіб - підприємців.

"В середньому щомісячні надходження з ПДВ становлять близько 60 мільйонів гривень, що значно перевищує попередні періоди. Це означає, що реальний сектор економіки краю ефективно працює на створення доданої вартості. З іншого боку перехід на електронне адміністрування ПДВ до мінімуму унеможливлює використання схем мінімізації цього податку. У сукупності з якісним сервісним супроводом платників ПДВ досягаємо прозорого та ефективного алгоритму його адміністрування, сплати та відшкодування", - зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький