Подоляни сплатили до бюджету 350 мільйонів гривень податку

На Хмельниччині до державного бюджету надійшло понад 350 мільйонів гривень ПДВ
Depo.
13 липня 2016 09:57
ФОТО: depo.ua
Подоляни сплатили до бюджету 350 мільйонів гривень податку
Подоляни сплатили до бюджету 350 мільйонів гривень податку

З початку року на Хмельниччині до державного бюджету надійшло 353,5 мільйона гривень податку на додану вартість, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі ДФС краю,  це плюс 120 мільйонів гривень, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року у приведених умовах, тобто без врахування великих платників податків, які перейшли на облік та обслуговування до центрального офісу.

Сплату зазначеного податку забезпечують 4008 платників ПДВ, серед яких 3450 становлять юридичні особи і 558 фізичних осіб - підприємців.

"В середньому щомісячні надходження з ПДВ становлять близько 60 мільйонів гривень, що значно перевищує попередні періоди. Це означає, що реальний сектор економіки краю ефективно працює на створення доданої вартості. З іншого боку перехід на електронне адміністрування ПДВ до мінімуму унеможливлює використання схем мінімізації цього податку. У сукупності з якісним сервісним супроводом платників ПДВ досягаємо прозорого та ефективного алгоритму його адміністрування, сплати та відшкодування", - зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький