Подоляни сплатили 13 мільйонів податків на нерухомість

Власники нерухомості поповнили місцеві бюджети Хмельниччини на 13 мільйонів гривень
Depo.
4 липня 2016 14:51
ФОТО: depo.ua
Подоляни сплатили 13 мільйонів податків на нерухомість
Подоляни сплатили 13 мільйонів податків на нерухомість

Місцеві бюджети Хмельниччини з початку року поповнилися на 13 мільйонів гривень, повідомили Depo.Хмельницький в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Хмельниччини.

Загалом в області нараховується 2,7 тисячі платників податку на нерухоме майно – юридичних осіб. Згідно поданих декларацій оподаткована загальна площа житлової та нежитлової нерухомості становить близько 3,5 мільйона метрів квадратних. Відповідно нарахована річна сума складає 30,1 мільйона гривень.

Що стосується платників податку фізичних осіб, то за оперативними даними згідно даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в області обліковується 40,3 тисячі платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та 51,8 тисячі об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які підлягають оподаткуванню. Згідно сформованих податкових повідомлень – рішень сума податкового зобов‘язання за 2015 рік становить близько 10 мільйонів гривень.

Як зазначають фахівці Головного управління ДФС у Хмельницькій області, зазначену у повідомленні-рішенні суму податку на нерухоме майно необхідно сплатити за вказаними реквізитами в бюджет протягом шістдесяти днів від дати отримання повідомлення. Кошти, які надходять у розпорядження місцевих громад, мають бути спрямовані на розв’язання важливих соціальних проблем.

Якщо ж громадяни не отримали рахунок за оподатковані квадратні метри,  звернутися до податкової інспекції потрібно самостійно. Адже розплатитися треба упродовж двох місяців, до 1 вересня. Після цього вже стягуватиметься штраф, спершу 10 відсотків від суми при затримці платежу до 30 календарних днів, більше 30 днів - 20 відсотків.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та