Подільські працедавці спрямували в бюджет більше мільярда "соціальних" гривень

На "соціалку" роботодавці Хмельниччини спрямували понад 1,2 мільярда гривень
Depo.
7 липня 2016 08:36
ФОТО: depo.ua
Подільські працедавці спрямували в бюджет більше мільярда "соціальних" гривень
Подільські працедавці спрямували в бюджет більше мільярда "соціальних" гривень

За шість місяців цього року до державних цільових фондів роботодавці Хмельницької області спрямували 1 мільярд 247,7 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, передає Depo.Хмельницький.

Як зазначили у прес-службі ДФС в області, ця сума більш як на 46 мільйонів гривень перевищує індикативні показники, що становить 103,9% до планових надходжень.

Протягом червня надходження єдиного соціального внеску склали майже 250  мільйонів гривень.

Поряд із виконанням індикативних завдань з надходжень на "соціалку", у порівнянні з показниками 2015 року сума отриманого ЄСВ менша на 600 мільйонів гривень саме через зниження ставки ЄСВ вдвічі – до 22 відсотків.

"Вивільнення коштів від зменшення фінансового навантаження на фонд оплати праці передбачає підвищення стандартів заробітної плати та її легалізацію на рівні роботодавець – найманий робітник. Аби активізувати легалізацію трудової зайнятості функціонує єдиний спільний механізм, до якого окрім ДФС, залучені органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські структури", - розповів керівник регіонального представництва Державної фіскальної служби Анатолій Марценюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький