Подільські легкоатлети на молодіжній першості Європи здобули дві нагороди

У Таллінні відбувся європейський чемпіонат з легкої атлетики серед спортсменів віком до 23 років

Подільські легкоатлети на молодіжній пер…

Хмельницькі спортсмени вибороли дві нагороди, та встановили два рекорди.

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на видання "Є", першу нагороду серед наших легкоатлетів здобула Людмила Оляновська з Яромолинецького району, яка змагалася в спортивній ході на дистанції 20 кілометрів. Людмила здобула бронзову медаль.

В бігові на 5000 метрів Вікторія Калюжна, з Полонного, також стала бронзовою призеркою першості Європи. Але, окрім нагороди, Вікторія ще й встановили національний рекорд України для спортсменів до 23 років на цій дистанції - 15 хвилин 38,38 секунди.

Ще один рекорд, щоправда, персональний, встановив Микола Нижник зі Старокостянтинова, який дистанцію в п'ять кілометрів пробіг за 13 хвилин 57,47 секунди. Та на першості Європи такий результат дозволив йому посісти лише п'яте місце.

Легкоатлетка - хмельничанка Марина Бех, змагалася зі стрибків у довжину. В кваліфікації Марині вистачило однієї спроби, щоб вийти до фіналу, оскільки вона одразу показала високий результат - 6 метрів 62 сантиметри. Утім, у фіналі хмельничанка далі 6,5 метрів не стрибала, а тому в підсумку посіла шосте місце.

Якщо ж брати до уваги всі результати українців в Естонії, то збірна України в загальнокомандному заліку посіла 20 місце, здобувши три срібних та п'ять бронзових нагород. Командну першість виграла збірна Німеччини, на рахунку якої сім золотих та по чотири срібних та бронзових нагород.