На Хмельниччині вилучили на 6 мільйонів гривень фальшивого алкоголю

Податківці звітують про роботу за півріччя
Depo.
30 червня 2016 18:01
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині вилучили на 6 мільйонів гривень фальшивого алкоголю
На Хмельниччині вилучили на 6 мільйонів гривень фальшивого алкоголю

Податківці за півроку до  Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Хмельницькій області внесли 24 кримінальних правопорушення економічної спрямованості, повідомляє Depo.Хмельницький.

З них 5 – за фактами ухилення від сплати до бюджету податків, 6 – розкрадання бюджетних коштів та їх легалізації, 11 – незаконна реалізація алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини, 2 – за фактами незаконного відшкодування ПДВ з бюджету та фіктивного підприємництва.

До суду направили матеріали семи кримінальних проваджень, з яких три - щодо незаконного виготовлення та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, дві стосовно умисного ухилення від сплати податків та дві за фактом фіктивного підприємництва.

Співробітники оперативного управління ДФС Хмельниччини цього року із незаконного обігу вилучили товарів підакцизної групи на загальну суму 6,1 мільйона гривень, у тому числі лікеро-горілчаних напоїв вартістю 2,3 мільйона гривень, паливно-мастильних матеріалів на суму 670 тисяч гривень, спирту – 280 тисяч гривень.

Закрили два підпільних цехи з виробництва алкоголю, який  розповсюджували через торгівельну мережу речових ринків та населених пунктів області як відомі вітчизняні, та зарубіжні бренди.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та