Податківці попереджають: горілка дешевша 55 гривень – не горілка

На Хмельниччині тільки цьогоріч вилучили майже 35 тисяч літрів "лівого" алкоголю
Depo.
29 вересня 2016 19:19
ФОТО: depo.ua
Податківці попереджають: горілка дешевша 55 гривень – не горілка
Податківці попереджають: горілка дешевша 55 гривень – не горілка

Податківці Хмельниччини цілодобово працюють, щоб запобігти обігу небезпечного алкогольного фальсифікату, повідомляє Depo.Хмельницький.

"За результатами операції "Акциз-2016" з протидії незаконному обігу фальсифікованої та контрафактної продукції, зареєстровано 19 кримінальних проваджень за ст.204 ККУ щодо незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів, виготовлених з недоброякісної  сировини та матеріалів,  що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, - інформують в прес-службі ДФС області. - Загалом з тіньового ринку вилучено лікеро-горілчаної продукції та спирту майже 35 тисяч літрів, на суму понад 4 мільйони гривень."

В області податківці розпочали цілий комплекс оперативно-профілактичних заходів  аби протидіяти незаконному виробництву алкогольних напоїв та недопустити їх на ринок. Посилення контролю пов'язане з масовими отруєнням в п‘яти регіонах.

Заодно й застерігають громадян від споживання алкогольної продукції, придбаної у сумнівних торгових точках, а також тієї, що не відповідає встановленим державним стандартам: відсутність марок акцизного податку встановленого зразка, пластикова та паперова тара, ціна нижче мінімальної роздрібної - 54,9 гривні. або інші ознаки, які викликають сумнів. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт