ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Податківці Хмельниччини упередили розкрадання 56 мільйонів гривень

Підприємці намагалися "відмити" гроші, а отримали - кримінал
Depo.
23 березня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
Податківці Хмельниччини упередили розкрадання 56 мільйонів гривень
Податківці Хмельниччини упередили розкрадання 56 мільйонів гривень

Працівники фіскальної служби області упередили протиправні операції з бюджетними коштами на 50 мільйонів гривень, повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі ДФС.

Вже цьогоріч податківці склали 8 висновків щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтею 209 "Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом" та предикатних злочинів Кримінального кодексу України на загальну суму 56 мільйонів гривень.

У тому числі - 4 факти з ознаками кримінальних правопорушень у сфері державних закупівель, за якими сума легалізованих доходів та нанесених збитків становить понад 34 мільйони гривень.

Виявили податківці та внесли в базу даних щодо сумнівних операцій ряд господарських операцій на загальну суму 40 мільйонів гривень.

Найбільш вразливими галузями регіональної економіки, де здійснювалося різного роду привласнення державних коштів, стали машинобудування, легка промисловість, сфери торгівлі і надання послуг.

Як стверджують провідні фахівці підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, зважаючи на добре замаскований і непростий характер тіньових схем, одним із пріоритетних напрямків для них стала аналітична робота.

Зокрема, на даний час під аналітичним моніторингом перебувають 7 суб‘єктів господарювання, які проводили державні закупівлі підвищеного ризику з бюджетними коштами з сумами на мільйони гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та