Подальше лікування Героя Петраківського визначить спецкомісія Міноборони

Українські лікарі обстежили бійця у польській клініці, де він проходить реабілітацію
Подальше лікування Героя Петраківського визначить спецкомісія Міноборони
Подальше лікування Героя Петраківського визначить спецкомісія Міноборони

Спецкомісія Міноборони та охорони здоров’я визначить медзаклад, де лікуватимуть військовослужбовця Петраківського, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ТСН.

Куди направити на подальше лікування Героя України Олександра Петраківського, вирішуватиме спецкомісія Міністерств оборони та охорони здоров’я. Сьогодні українські лікарі обстежили бійця у польській клініці, де він проходить реабілітацію.

До Польщі також поїхали батьки та сестри Петраківського. Саме вони знайшли в Америці клініку, яка готова допомогти бійцеві. 

За висновками лікарів, пацієнт транспортабельний та потребує подальшого лікування і реабілітації в спеціалізованій клініці.

Невдовзі представники комісії приймуть рішення щодо вибору лікувального закладу та подальшого лікування офіцера. 

Нагадаємо, що група спецпризначення, якою керував Петраківський, потрапила у засідку. Олександр дістав важке поранення в голову, але попри це забезпечив передислокацію колони з технікою поблизу луганського аеропорту.

Вже в тилу через медичну помилку стан Петриківського значно ускладнився. Йому у військовому шпиталі – ввели занадто велику дозу наркозу, через що зупинилося серце, а трубку для дихання встановили у стравохід. Два роки поспіль Олександр Петраківський був у комі.
Щоб зібрати гроші на лікування, рідні навіть виставили на продаж "Золоту Зірку", – орден сина, отриманий за мужність.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький