Подальше лікування Героя Петраківського визначить спецкомісія Міноборони

Українські лікарі обстежили бійця у польській клініці, де він проходить реабілітацію
Depo.
21 червня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
Подальше лікування Героя Петраківського визначить спецкомісія Міноборони
Подальше лікування Героя Петраківського визначить спецкомісія Міноборони

Спецкомісія Міноборони та охорони здоров’я визначить медзаклад, де лікуватимуть військовослужбовця Петраківського, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ТСН.

Куди направити на подальше лікування Героя України Олександра Петраківського, вирішуватиме спецкомісія Міністерств оборони та охорони здоров’я. Сьогодні українські лікарі обстежили бійця у польській клініці, де він проходить реабілітацію.

До Польщі також поїхали батьки та сестри Петраківського. Саме вони знайшли в Америці клініку, яка готова допомогти бійцеві. 

За висновками лікарів, пацієнт транспортабельний та потребує подальшого лікування і реабілітації в спеціалізованій клініці.

Невдовзі представники комісії приймуть рішення щодо вибору лікувального закладу та подальшого лікування офіцера. 

Нагадаємо, що група спецпризначення, якою керував Петраківський, потрапила у засідку. Олександр дістав важке поранення в голову, але попри це забезпечив передислокацію колони з технікою поблизу луганського аеропорту.

Вже в тилу через медичну помилку стан Петриківського значно ускладнився. Йому у військовому шпиталі – ввели занадто велику дозу наркозу, через що зупинилося серце, а трубку для дихання встановили у стравохід. Два роки поспіль Олександр Петраківський був у комі.
Щоб зібрати гроші на лікування, рідні навіть виставили на продаж "Золоту Зірку", – орден сина, отриманий за мужність.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький