ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Побудова сміттєпереробного комплексу - нагальна проблема

Ділянка під забудову переробного підприємства виділена в натурі, усі громадські слухання відбулися, залишилося затвердити рішення громади на сесії міськради і визначитися з інвестором
Depo.
24 червня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua
Побудова сміттєпереробного комплексу - нагальна проблема
Побудова сміттєпереробного комплексу - нагальна проблема

У Хмельницькій області функціонує сім перевантажених сміттєзвалищ, які знаходяться у критичному стані.
Протягом останніх семи років точаться розмови про виділення землі під сміттєпереробний комплекс, але тільки зараз пішли зрушення у цьому питанні повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на видання "Е".

"Побудова сміттєпереробного комплексу - нагальна проблема. Були протести від жителів села Бадівка. Їхнє село знаходиться поряд з існуючим сміттєзвалищем. Років п'ять тому вони перекривали дорогу. Атомна станція презентувала проект майбутнього комплексу, але це все довго йшло лише на розмовах. І ось нарешті нам вдалося виділити майже 7 гектарів землі за межами населеного пункту "-говорить міський голова Нетішина Олександр Супрунюк.

"Узгоджений проект досить енергозатратний. До нас під'їжджало вже кілька потенційних інвесторів, але для них головне, щоб була виділена земля. Побудовою сміттєпереробного комплексу у Нетішині цікавилися японці та австрійці, - додає міський голова. - Наразі у нас є всі необхідні документи на руках. Виділення ділянки під комплекс буде винесено вже на найближчу сесію міської ради. Наступний крок - знайти інвесторів".

До програми "Чисте місто", в рамках якої мав бути побудований завод, Хмельницький увійшов ще у 2011 році.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua