Побачити Венецію можна у Хмельницькому

У музеї-студії фотомистецтва відкрили виставку, присвячену не туристичній Венеції

Depo.
19 травня 2017 13:11
ФОТО: depo.ua

На виставці "Венеціанський альбом" представили 42 фотографії одеського фотографа Сергія Чеха, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Усі фото виконані в техніці желатино-срібного друку. Роботи автора – це спроба розказати глядачам про Венецію не тільки як про туристичне місце, а як невідоме більшості людей місто.

"Знімати Венецію можна нескінченно. Кожної миті місто привідкриває своєму мешканцю нову стрічку свого існування. Щоб місто прийняло тебе і відкрилося, потрібен час. Більше 2 років створювався цей альбом. І, швидше за все, буде продовжений", - розповів Сергій Чех.

Фотовиставка триває в рамках спільного з обласним художнім музеєм міжмузейного проекту "Венеція – Україна: мистецький погляд крізь час". Його цьогоріч присвятили Міжнародному дню музеїв та Дню Європи.

Переглянути творчі роботи фотографа, художника, члена Національної спілки фотохудожників України, експерта історичних методів фотографії, учасниак понад 50 міжнародних і національних фотовиставок, члена творчих об'єднань "Ікс+" та "Станкова фотографія ХХІ" Сергія Чеха, прогулятися Венецією, помилуватися витонченими контурами і ажурними фасадами її будівель усі бажаючі можуть впродовж місяця.

Нагадаємо, у День музею поліцейські Хмельниччини приймали багато гостей.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших групВКонтакті,ФейсбуктаТвітері