Плюс одна: На Хмельниччині створили вже 49 ОТГ
Плесненська об’єднана територіальна громада Шепетівського району отримала висновок Хмельницької обласної державної адміністрації
- Хмельницький
-
1 серпня 2019 14:51

Плесненська об’єднана територіальна громада Шепетівського району вже 49 громада із потенційних 62, які сформовані згідно із перспективним планом форомування територій громад області затвердженого Кабміном, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".
У висновку Хмельницької обласної державної адміністрації йдеть про те, що проекти рішень Плесненської та Пліщинської сільських рад Шепетівського району "Про добровільне об’єднання територіальних громад" відповідають Конституції та законам України. До новоутвореної громади входять дві сільські ради Плесненська та Пліщинська із селами Плесна, Жилинці та Пліщин. Адміністративним центром громади буде село Плесна.
"Розпорядження облдержадміністрації про відповідність документів Конституції та законам України, яке отримала потенційна 49 ОТГ Хмельниччини – це дві третини шляху створення об’єднаної територіальної громади. Черговим кроком має бути прийняття рішення про добровільне об’єднання на наступних сесіях Плесенської та Пліщинської сільських рад. Відповідно Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", це і буде означати створення Плесенської ОТГ. Далі оригінали документів подаються до ОДА з листом-проханням надіслати ці рішення до Центральної виборчої комісії з метою призначення перших виборів голови та депутатів новоствореної громади", – пояснює радник з децентралізації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Вікторія Любенчук.
Призначення перших виборів чекає і новостворена Заслученська ОТГКрасилівського району. Їхні документи уже направлені до ЦВК.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм