ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дозиметрист з Хмельницької АЕС дивує пластиліновими графіті

Портрети Цоя, Висоцького, Джексона з пластиліну – гордісь митця
Depo.
12 жовтня 2015 10:31
ФОТО: depo.ua
Дозиметрист з Хмельницької АЕС дивує пластиліновими графіті
Дозиметрист з Хмельницької АЕС дивує пластиліновими графіті

Незвичною технікою образотворчого мистецтва оволодів нетішинець Олександр Гончарук, який працює дозиметристом на Хмельницькій АЕС, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на інформаційний портал Нетішина. Він створює картини за допомогою пластиліну.

Перші спроби витворів за допомогою пластиліну він робив ще у дитинстві. Це було звичайне ліплення. Згодом у Олександра прокинувся інтерес до виготовлення пластилінових "графіті". У його домашній колекції можна побачити пейзажі, сюжети з комп’ютерних ігор і, звичайно, портрети. Особливо гордиться художник відтвореними образами своїх музикальних кумирів – Майкла Джексона, Віктора Цоя, Боба Марлі.

За словами Олександра, кожна картина з цього матеріалу створюється за допомогою не тільки таланту і фантазії, а й теплом рук. Не випадково у його витворів позитивна енергетика. Навіть страшні, як на перший погляд, казкові дракони викликають до себе симпатію.

У домашній колекції Олександра Гончарука більше двох десятків картин. Частина з них вже експонувалась на виставках, які організовував міський краєзнавчий музей.
Зараз Олександр Гончарук виношує ідею продовження відтворення образів людей-легенд, які залишили помітний слід у світовій культурі, мистецтві. Також у планах створення портрета колишнього директора Хмельницької АЕС Олексія Троценка.Про творчих людей Хмельниччини читайте більше на khm.depo.ua.