UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Півтисячі примірників статуту міста Кам'янця в коміксах роздадуть молоді

Молоді вже завтра презентують статут міста в коміксах манга

Проектом "Статут міста у коміксах" ознайомлять молодше покоління із головним документом громади шляхом викладення його у доступній формі коміксу, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Аудиторією проекту стане переважно молодь, яка не надто любить читати довгі тексти, проте із задоволенням сприймає гарну графіку і оригінальну подачу матеріалу. Як кажуть ініціатори проекту, інформація зі статуту для легшого сприйняття буде замінена простими словами. Перед організаторами не стоїть завдання повністю весь документ міста винести на цих сторінках. Ідея - привернути увагу до нього, показати молодим людям, що такий документ у місті є, і він важливий. Там буде лише кілька основних ключових тез у формі діалогів.

Видання вийде накладом 500 примірників, які будуть поширюватися серед молоді та школярів Кам’янця-Подільського.

У рамках проекту планується проведення кількох заходів, серед яких дискусійні клуби щодо повноважень місцевої влади та інструментів впливу громадян на прийняття рішень муніципалітетами, тренінги на теми громадянської участі, а також цікаві вікторини про історію міста та місцевого самоврядування у Кам’янці-Подільському.

Нагадаємо, проект "Статут міста" реалізували й у Хмельницькому, завдяки йому було видано 1000 примірників коміксу з "паспортом" міста на переробленому папері, які згодом роздали школярам міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook