UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Півмарафон "Незалежні люди" відбудеться у Нетішині

Всеукраїнський забіг вдруге пройде в місті-супутнику Хмельницька АЕС з нагоди Дня Незалежності

Півмарафон "Незалежні люди" відбудеться…

Всеукраїнський Півмарафон "Незалежні люди" вдруге пройде в місті-супутнику ХАЕС, передає Depo.Хмельницький за інфрмацією сайту ХАЕС.

До міста другий рік поспіль з’їдуться спортсмени-марафонці, які долатимуть дистанцію 10 та 21 кілометр. Традиційно Півмарафон "Незалежні люди" відбуватиметься на День Незалежності держави, демонструючи силу і витривалість українців.

Долаючи дистанцію, спортсмени знайомитимуться із містом, багатьма об’єктами енергетичного велета, а також безпосередньо з Хмельницькою АЕС. Маршрут півмарафону пролягатиме біля інформаційного та навчально-тренувальних центрів атомної станції, а також неподалік проммайданчика ХАЕС. 

Більше сотні учасників зі всієї України заявлено на Півмарафон "Незалежні люди", який стартуватиме 24 серпня о 7:30 біля палацу культури міста Нетішина. Переможці отримають грошові винагороди, а учасники сувеніри, які нагадуватимуть про подію та місто енергетиків. 

Організатори спортивного заходу - Громадська організація "Успішна молодь Нетішина" спільно з виконавчим комітетом міської ради. Всеукраїнський Півмарафон "Незалежні люди" відбудеться також за підтримки Українського Ядерного Товариства та Хмельницької АЕС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook