Південний Буг у Хмельницькому стане чистішим на 2,5 млн грн

В місті розчищатимуть від намулу русло річки

Управління ЖКГ Хмельницької міськради за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Поділляпромжитлобуд" на розчистку русла річки Південний Буг від намулу, завалів від вул. Трудової до вул. С. Бандери, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Загальна вартість робіт становить 2,48 млн грн. Впродовж 2018-2019 років переможець торгів має рочистити чагарники та повалити дерева, які ростуть при руслі річки; облаштувати канали і дамби обвалування одноковшовими екскаваторами; встановити сигнальні стовпчики; влаштувати перехід комунікацій через Південний Буг.

Конкурентами виступили дві фірми з Івано-Франківщини "Будпроект ІФ" та "Силует". При цьому найкращу ціну запропонував "Будпроект ІФ" (2,47 млн грн), але його документація не відповідала вимогам замовника.

Аналогічно стосувалося й ВКФ "Силует", пропозиція якого на 1 тис. грн була нижчою від ТОВ "Поділляпромжитлобуд".

Довідково. ТОВ "Поділляпромжитлобуд" створено у вересні 2007 року. Єдиним засновником записаний хмельничанин Роман Станіславович Ноль. Людина з такими ж ініціалами балотувалася у депутати Хмельницької міської ради від "Об'єднання "Самопоміч". Розмір внеску до статутного фонду підприємства становить 45 тис. грн.

Нагадаємо, цього літа на боротьбу із борщівником Хмельницька мерія "кинула" чверть мільйона.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький