Питання "малого Чорнобиля" піднялось на "мерський рівень"

Мер Нетішина попросив Олександра Корнійчука особисто втрутитись в ситуацію з небезпечним для екології виробництвом
Depo.
9 серпня 2016 11:58
ФОТО: depo.ua
Питання "малого Чорнобиля" піднялось на "мерський рівень"
Питання "малого Чорнобиля" піднялось на "мерський рівень"

На ім'я голови ХОДА надійшов лист від мера Нетішина, у якому він просить очільника області особисто втрутитись в ситуацію, що склалася в місті Нетішині з виробництва деревного вугілля, та відповідного реагування з метою зменшення соціальної напруги в місті, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Нетішинської міськради.

"У місті Нетішині набуває широкого розвитку вид підприємницької діяльності, як виробництво деревного вугілля. Випалювання деревного вугілля суб'єктами господарювання створює напруження в місті та викликає занепокоєння мешканців щодо несанкціонованого розширення цього виду діяльності та збільшення виробничих потужностей суб'єктами господарювання. За останні 2 місяці кількість стаціонарних джерел викидів (вуглевипалювальних печей) збільшилась на 30 відсотків і нараховує 33 одиниці. При цьому деякі суб'єкти господарювання не допускають на територію, на якій здійснюють виробництво деревного вугілля, представників органів місцевого самоврядування та не бажають йти на контакт з органом місцевого самоврядування. Мешканці міста звертаються до виконавчого комітету Нетішинської міської ради з клопотаннями щодо обмеження та повного припинення цього виду діяльності через забруднення навколишнього природного середовища та збільшення випадків захворювань".

За словами мера Олександра Супрунюка, депутати від фракції "Воля" у Нетішинській міській раді проводять збір підписів проти нанесення шкоди від виробництва деревного вугілля в Нетішині, після чого планується проведення громадських слухань із зазначеної тематики.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та