ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Питання "освітянських поборів" знову постало у Нетішині

Працівники освіти стверджують - з батьків гроші не збираються взагалі
Depo.
15 лютого 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
Питання "освітянських поборів" знову постало у Нетішині
Питання "освітянських поборів" знову постало у Нетішині

Все що купляється, або на що здають кошти батьки, це виключно ініциатива батьківських комітетів або самих батьків, як твердять освітяни, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням  на samooborona-netishyn.

Перші кроки дитини з освітою асоціюються у батьків з неабиякими вкладеннями. В дитячий садок потрапляють за гроші. А потім щомісяця знову платять гроші. А потім на день народження вихователя, садочка, випуск, черговий ремонт або просто якесь свято платять гроші. І начебто це так добре - робити подарунки.

"Завідуюча садочка просить, щоб батьки подарували від групи пилосмок дорогий, батьки промовчали, но після зборів всі, проти цього були (доречі цього року мерія наша виділила достатньо коштів на освітян). Краще на якись нагальні потреби витратити гроші, або вазагалі з сьогоднішнімии цінами,можна і обійтись квітами. А вони ТАКЕ просять((.. Багато хто не працює, зарплати малі, а ціни сумашедші!!!", - пише одна з обурених мам.

"Гроші портібно здавати добровільно. Все вирішується на батьківській конференції. До уваги приймають голоси всіх присутніх. Здебільшого голосують вчителі і учні, яких примусово залучають до конференціії. Таким чином минулого року потрібно було добровільно здати в ЗОШ № 4 по 200 гривень. Хто не здає – страждають діти. Занижають оцінки, нарікають на дисципліну і т.д., поки не здаси гроші", - жаліється якийсь татусь.

Люди пишуть, не називаючи своїх прізвищ.

Батьки скидаються щомісяця на пральні порошки, туалетний папір, миючі засоби та тарілки з чашками. А загальна вартість витрат у сім'ї складає неабияку суму. І часто викликає обурення. Адже прибутки середньостатистичної сім'ї недостатні, аби це все оплатити.

Керівники освіти та міста, які звичайно передивляються пости нетішинців у соцмережах, реагують на такі "дзвінки".

Можливо так само станеться і цього разу.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та