Після перемоги над "Калушем" хмельницьке "Поділля" стало четвертим в турнірній таблиці

Останній домашній матч першого кола приніс перемогу підопічним Костишина

Після перемоги над "Калушем" хмельницьке…

ФК "Поділля" з Хмельницького в передостанньому матчі першого кола приймав вдома ФК "Калуш" з Івано-Франківщини, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на газету "Є".

У минулому, виїздному матчі проти Калуша наша команда була бита прикарпатцями з рахунком 5:2, і тепер у хмельниччан було завдання на реванш. До матчу обидві команди підійшли з кадровими втратами, через дискваліфікацію чи хворобу в командах був відсутній ряд ключових гравців.

Вже, чи не в першій атаці гості ледь не відкрили рахунок. Не зовсім потужний, але точний удар наносив Володимир Савошка, який не без зусиль хмельницький голпікер Єгор Нестеренко відбив у бік.

Подоляни далі перехопили ініціативу та почали створювати власні моменти: на 15-й хвилині Калінін віддав пас на Арсентія Дорошенка, який в один дотик переправив м’яч у бік воріт госте, який відбив воротар Кирило Злотар. А на додаткових хвилинах до першого тайму Віталій Каверін виконав кутовий в район лінії воротарської, де Олександр Воловик зміг головою влучно пробити та відкрити рахунок у грі – 1:0.

По перерві гості діяли активно, та без особливих проблем для команди господврів. А хмельничани на 66 хвилині моглм забивати другий гол у ворота "Калуша". Атака "Поділля" завершилася пасом Воловика на Роману Опрю, який вийшов на заміну. Але Роман із двох-трьох метрів пробив вище воріт.

А на на 84 хвилині Роман Худік, який в активі вже мав жовту картку, отримав другу, та залишивши хмельничан у меншості. Проте, чисельну перевагу  гості втілити в забитий гол ніяк не міг. По суті, Нестеренко був без роботи, але напруга відчувалося. В кінці матчу суддя "розійшовся", та видалив ще по гравцю у обох командах. Але це вже на результат не вплинуло.

1:0, "Поділля" обійшло "Калуш" у турнірній таблиц і тепер з 29 очками займають четверту лінійку. Попереду 18 тур, який хмельничани проведуть на Київщині. 20 листопада вони зіграють проти "Діназу" та підуть на зимові канікул до весни 2020 року.

Нагадаємо, що у грі з з аутсайдером – "Буковиною" хмельницьке "Поділля"не набрало очок.