ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пік Леніна підкорився нетішинцю Олександру Веремійчуку

Прапори України та ДП "НАЕК "Енергоатом" піднято на семитисячник
Depo.
10 серпня 2015 19:28
ФОТО: depo.ua
Пік Леніна підкорився нетішинцю Олександру  Веремійчуку
Пік Леніна підкорився нетішинцю Олександру Веремійчуку

Нещодавно із експедиції на гірський масив Паміру повернувся житель міста Нетішин, повідомляє  Depo.Хмельницький із посиланням на сайт Нетішина.

Олександр Веремійчук працює на Хмельницькій АЕС . Захоплений горами, Олександр здійснив сходження на пік Леніна висотою 7 кілометрів 134 метри. Прихильників знайшов у Нетішинському спортивного клубі "Пульсар", на базі якого  створили "Клуб альпінізму та скелелазіння".

До Москви Олександр дістався потягом. Далі був авіапереліт до киргизького міста Ош, де нетішинця чекали інші учасники команди, які представляли Україну та Російську Федерацію.

Під час акліматизації до штурму вершини готувались шість учасників експедиції: троє з столиці Росії, та троє з України. Але не всім вдалось виконати сходження. До вершини дійшли Олександр Веремійчук м. Нетішин та Марія Коваль м.Київ.

Москвичка Катерина Фалтейсєк, яка мала намір підняти на вершину прапор Російської Федерації зірвалася під сильним тиском вітру, не втрималась і полетіла донизу. На щастя, нижче у зв'язці перебували колеги з України, котрі в останню долю секунди зуміли впіймати альпіністку і саме цим врятували їй життя. Те, що трапилось, жінка змогла усвідомити лише згодом - після подолання шоку.

Олександр зумів піднятись на перший в його особистому заліку семитисячник. На вершину він доставив два прапори - державний та ДП "НАЕК "Енергоатом". 

На своєрідну фотосесію було обмаль часу, бо дув пронизливий з морозом вітер та сліпили палючі сонячні промені.

Більше про експедиції читайте на Depo.Хмельницький.