Підсумок роботи за 10 місяців: Аудитори Хмельниччини повернули 18 "втрачених" мільйонів

Відшкодування втрат на суму понад 18 млн грн забезпечили аудитори Хмельниччини протягом десяти місяців поточного року
 

За результатами проведених фахівцями управління Західного офісу Держаудитслужби Хмельницькій області ревізій впродовж січня-жовтня поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 24,4 млн грн, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Держаудитслужби.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму понад 18,3 млн грн. Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад три млн грн.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 92 млн грн. Також виявлено порушення законодавства, наслідком яких стали втрати фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 600 тис. грн. За їх результатами надано 107 пропозицій, 33 з них виконано об'єктами контролю. Крім того, усунуто порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 300 тис. гривень.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 82 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано дві інформації про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 4,1 млн грн.

За порушення законодавства 28 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 - до дисциплінарної та матеріальної.

Матеріали 27 ревізій та 5 аудиторських звітів передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 17 досудових розслідувань, вручено чотири повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено два адмінпротоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією.

Нагадаємо, аудитори виявили порушень майже на мільйон під час аудиту Ізяславської ЦРЛ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook