ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підрахунок пасажирів обернувся лише збитками для хмельницьких перевізників

У хмельницьких тролейбусах впродовж тижня рахували пасажирів. За сім днів на підрахунок витратили близько ста тисяч гривень, з яких сім тисяч - лише на закупівлю пільгових і безкоштовних квитків
Depo.
25 червня 2015 10:09
ФОТО: depo.ua
Підрахунок пасажирів обернувся лише збитками для хмельницьких перевізників
Підрахунок пасажирів обернувся лише збитками для хмельницьких перевізників

В результаті підрахунку визначається коефіцієнт співвідношення пільгових пасажирів до тих, які платять за проїзд. Робиться це для того, аби держава змогла відшкодувати підприємству, яке перевозить людей, ту суму, яка передбачається за перевезення пільгових категорій.

Про це із посиланням на видання "Всім" повідомляє Хмельницький.depo.ua.

За тиждень роздало майже півмільйона пільгових квитків. За словами директора КП "Електротранс" Віктора Паламарчука, підприємство мало б отримати з бюджету 2,4 мільйона гривень, проте, як і щороку, держава не відшкодувала повної суми.

"За розрахунками, цього року держава повинна відшкодувати 33, 5 мільйони гривень. Однак, зі збільшенням коефіцієнту, призначення не зросли, тому практично щороку з держбюджету виділяється лише половина суми - близько 19, 5 мільйонів гривень - як для тролейбусів, так і автобусів", - говорить пан Паламарчук.

Виходить, держава змушує возити пільговиків, і не відшкодовує такі витрати підприємства.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua