UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Підприємці Хмельниччини наростили імпорт товарів з-за кордону. Найбільше купують у Польщі, Німеччині та Росії

Бізнес Хмельниччини активно купляє за кордоном продукцію для розвитку виробництва

Підприємці Хмельниччини наростили імпорт…

Цього року підприємства-імпортери області придбали у своїх зарубіжних партнерів різноманітних товарів на 11,7 млрд грн, передає Depo.Хмельницький.

Як стверджують у прес-службі ДФС, це майже на 30% перевищує минулорічний вартісний показник, - повідомили на Хмельницькій митниці ДФС. 

До числа бюджетоформуючих імпортних товарів увійшли твели до ядерних реакторів, машини та механічні пристрої спеціального призначення, частини та пристрої моторних транспортних засобів, полімерна сировина, обладнання призначене для наповнення, сортування, закручування та маркування пляшок; машини та верстати для текстильної промисловості, комплекси з осушування, очищення та зберігання зернових культур; сідельні тягачі, обладнання для хімічної промисловості. 

Порівняно з січнем - липнем 2018 року витрати часу на оформлення однієї імпортної декларації зменшились на 32 хвилини і становлять менше двох годин. Також забезпечено подання в електронному вигляді 98,1% митних декларацій, що більше на 1,3 відсотка порівняно з аналогічним періодом минулого року.

До числа основний торговельних партнерів Хмельниччини при імпорті продукції увійшли Польща, Німеччина Росія, Італія, Бельгія, Австрія, Чехія, Швейцарія Китай і Туреччина. Вони забезпечили більше воловини усіх закупівель імпортованих товарів представниками бізнес-спільноти краю.

В цілому Хмельницькою митницею ДФС перераховано до бюджету понад 2,6 мільярда гривень митних платежів, що становить 125% виконання індикативного показника, або 500 мільйонів гривень додаткових надходжень. У порівнянні з січнем-липнем 2018 року – це більше на 684 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook