ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємці Хмельниччини стрибнули аж на півмільярда вище

За перше півріччя до зведенного бюджету бізнес області рекордно додав трохи менше 2 мільярдів гривень
Depo.
7 липня 2015 12:17
ФОТО: depo.ua
Підприємці Хмельниччини стрибнули аж на півмільярда вище
Підприємці Хмельниччини стрибнули аж на півмільярда вище

Порівняно з минулим роком, податкові надходження від бізнес-спільноти області за перших півроку виросли на 32% , повідомили Хмельницький.depo.ua в прес-службі Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

За твердженням фахівців координаційно-моніторингового управління регіонального представництва фіскальної служби, позитивний цифровий стрибок у надходженні податку на додану вартість зумовлений його електронним адмініструванням. Це унеможливило використання різного роду схемн і махінації. Разом з тим забезпечило прозорість і системність сплати ПДВ.  

"Якісні системні зміни у адмініструванні податків, в першу чергу електронізація адміністрування ПДВ реально сприяють поліпшенню умов ведення бізнесу. Звичайно, не все вдається легко і одразу. Ми також сподіваємося на співпрацю з громадськістю Хмельниччини, яка демонструє конструктивізм і державницьку позицію у вирішенні проблемних питань податкової та митної політики на всеукраїнському рівні", - каже керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар'ян Зеленецький.

З поміж основних складових його наповнення показовою є сплата податку на додану вартість. Другий бюджетний вектор - скарбниці територіальних громад Хмельницької області.

Найцікавіше про діяльність бізнес-спільноти та роботу ДФС в області читайте на khm.depo.ua.