ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємці Хмельниччини продали за кордон товарів майже на 2 мільярди

Бізнес Хмельниччини відправив зарубіжним партнерам продукції на 1,7 мільярда гривень
Depo.
25 вересня 2015 08:59
ФОТО: depo.ua
Підприємці Хмельниччини продали за кордон товарів майже на 2 мільярди
Підприємці Хмельниччини продали за кордон товарів майже на 2 мільярди

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі ДФС в області, протягом січня-серпня цього року бізнес-спільнота Хмельницької області експортувала власну продукцію до 64 країн світу.

Найбільшим попитом на іноземних ринках користуються наші масляні трансформатори, фарфорова сантехніка, килимові вироби, меблі з дерева та продукти харчування.

Лідером у купівлі подільських товарів стала Польща. Майже четверта частина експорту Хмельниччини - 374 мільйони гривень, припадає саме на нашого західного сусіда. Тут популярністю користуються вітчизняні санітарно-технічні вироби з фарфору, газові лічильники, зернові культури та продукти харчування.

Також одним з головних імпортерів нашої продукції є Німеччина. Німецькі бізнесмени придбали хмельницьких товарів на суму понад 250 мільйонів гривень. Конкурентними на німецькому ринку є наші трансформатори, продукти харчування, набори меблів з дерева та, знову ж таки, фарфорова сантехніка.

Попитом у світової спільноти користується також молочна продукція - згущене молоко, сири усіх видів, масло та сухе знежирене молоко. Смакують зазначеною продукцією у Вірменії, Ізраїлі та, навіть, у далекій Канаді й США.

Слід зазначити, що географію експорту також суттєво розширюють торговельні операції з країнами Азії, Африки та Близького Сходу. Здебільшого бізнесмени зазначених країн купують у хмельничан продукти харчування.

Зокрема, хмельницькі птахівники поставили на ринки вказаних держав власної продукції на суму понад 300 мільйонів гривень.

Більше про бізнес- на khm.depo.ua