ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємство з Хмельниччини дурило своїх споживачів

За поширення оманливої реклами антимонопольний комітет покарав приватне підприємство з Кам'янця-Подільського
Depo.
25 серпня 2015 12:28
ФОТО: depo.ua
Підприємство з Хмельниччини дурило своїх споживачів
Підприємство з Хмельниччини дурило своїх споживачів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП "Дживальдіс" (м. Кам'янець-Подільський) на 4 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення оманливої реклами.

Про це із посиланням на прес-службу відомства пише Depo.Хмельницький.

"Встановлено, що ПП "Дживальдіс" у серпні 2014 року реалізовувало на сільськогосподарському ярмарку у Голосіївському районі міста Києва свою продукцію - сир кисломолочний 18%, який не відповідав фактичним вимогам ДСТУ", - йдеться у повідомленні прес-служби АМК.

Відповідно до проведених досліджень, зразок продукції містив немолочні жири у кількості 100 відсотків від загального вмісту жиру.

"Сир є традиційним молочним продуктом, у виробництві якого заборонено використання жирів та білків немолочного походження, а також будь-яких стабілізаторів та консервантів. Використання назви „сир кисломолочний" могло вплинути на наміри споживачів до придбання саме цієї продукції внаслідок обраного способу її викладення, і могло створити підприємству неправомірні переваги порівняно з конкурентами, які діють на відповідному ринку і дотримуються вимог законодавства про захист від недобросовісної конкуренції", - повідомив голова Відділення АМКУ в області Віталій Олуйко.

Штраф сплачений до Державного бюджету України.

Більше про недобросовісних підприємців - на khm.depo.ua.