ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємствам Хмельниччини відшкодовано удвічі більше коштів з бюджету ніж торік

За перше півріччя цього року на рахунки підприємств Хмельницької області повернуто з бюджету 264 мільйони гривень податку на додану вартість
Depo.
7 серпня 2015 10:47
ФОТО: depo.ua
Підприємствам Хмельниччини відшкодовано удвічі більше коштів з бюджету ніж торік
Підприємствам Хмельниччини відшкодовано удвічі більше коштів з бюджету ніж торік

Підприємства Хмельниччини отримали з бюджету відшкодувань на 136 мільйонів гривень більше 

у порівняні з відповідним періодом минулого року. Про це із посиланням на прес-службу ДФС в області пише Depo.Хмельницький.

Також в автоматичному режимі отримали бюджетне відшкодування 47 суб‘єктів господарювання на загальну суму 112 мільйонів гривень.

Для порівняння: у минулих роках кількість платників, що відповідали критеріям на отримання бюджетного відшкодування в автоматичному режимі, складала в 2014 році 15 підприємств, в 2013 році - 10.

Найбільші суми бюджетного відшкодування отримали підприємства машинобудування та виробництва керамічних санітарно-технічних виробів.

"Оперативність та простота відшкодування ПДВ "автоматом" сприяє підвищенню конкурентоздатності підприємств, тому фахівці органів ДФС у Хмельницькій області очікують, що кількість платників, які претендують на відшкодування ПДВ в автоматичному режимі, зростатиме і надалі", - йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Сприятиме роботі платників податків і система електронного адміністрування податку на додану вартість, яка запрацювала у штатному режимі.

Більше про податки читайте на khm.depo.ua.