ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємницька спільнота Хмельниччини налічує 9 тисяч підприємств і 56 тисяч ПП

Хмельницька область володіє потужним промисловим сектором, в якому налічується понад 1670 підприємств
Depo.
7 вересня 2015 10:30
ФОТО: depo.ua
Підприємницька спільнота Хмельниччини налічує 9 тисяч підприємств і 56 тисяч ПП
Підприємницька спільнота Хмельниччини налічує 9 тисяч підприємств і 56 тисяч ПП

Такі дані озвучив перший заступник голови Хмельницької ОДА Василь Процюк, передає Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу ОДА.

"Обсяги промислового виробництва за січень-липень 2015 року збільшилися у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 3,5% (по Україні - скорочення на 19,5%). Всього в регіоні працює понад 9 тисяч підприємств та більше 56 тисяч приватних підприємців. У сфері малого та середнього бізнесу зайнято більше 170,0 тис. осіб або 93,0% працюючих в економіці області", - повідомив посадовець під час урочистостей до Дня підприємця.

За І півріччя 2015 року від зазначеної категорії суб'єктів підприємництва до бюджетів усіх рівнів надійшло 948,6 млн. грн. податкових надходжень, що на 253,8 млн. грн. або 36,5% більше ніж за відповідний період минулого року.

Заступник голови ОДА також висловив щиру подяку тим підприємцям та керівникам підприємств, які ініціювали та підтримали численні ініціативи допомоги нашим військовим, хто опікується пораненими у зоні бойових дій, підтримує тих, хто завдяки діям бойовиків залишились без даху над головою, а також тим, хто із зброєю у руках виборює нашу свободу.

Більше про економіку регіону - на khm.depo.ua