Підозрюваного у службовій недбалості директора "Хмельницькводоканалу" усунули від посади
Хмельницький міськрайонний суд відсторонив від посади директора міського комунального підприємства "Хмельницькводоканал" Віталія Кавуна до 17 вересня 2021 року
- Хмельницький
-
23 липня 2021 14:33
![Підозрюваного у службовій недбалості дир…](https://www.depo.ua/uploads/290599/conversions/a58849bb9954b93bb9c3f3a050ddfe95-wide-big.jpg)
Про це передає Dеpo.Хмельницький з посиланням на НГП.
В ухвалі суду від 20 липня йдеться, що слідчі Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області 19 липня повідомили посадовцю підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 367 КК України ("Службова недбалість"). Його звинувачують у завданні майнової шкоди територіальній громаді на суму 3 млн 736,5 тис грн.
"Мова про укладання договору підряду з виконання будівельно-монтажних робіт "Реконструкція системи знезараження питної води ВНС-9 по проспекту Миру, 36/2А у м. Хмельницький" вартістю 11,65 млн грн, який підписав Віталій Кавун зі столичною "Науково-виробнича фірма "Екологія України" за результатами тендера. Далі керівник комунального підприємства підписав документи для оплати виконаних підрядних робіт, в яких містилися недостовірні відомості", - йдеться у повідомленні.
В тексті судової ухвали повідомляють, що, перебуваючи на посаді, посадовець матиме реальну можливість вчинити дії, спрямовані на знищення документів, що знаходяться у "Хмельницькводоканалі" та мають чи можуть мати значення для досудового розслідування; може впливати на свідків його злочинної діяльності; продовжити протиправну діяльність; іншим чином протиправно перешкоджати кримінальному провадженню.
Нагадаємо, підозрювану у хабарництві очільницю служби у справах дітей Хмельницької ОДА відсторонили від посади.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:23 У Хмельницькому під час спроби закласти вибухівку біля підрозділу Сил оборони затримали російського агента (ФОТО) ФОТО
- 09:54Внаслідок атаки дронів на Хмельниччині пошкоджено приватні будинки
- 14:04 В Кам'янці-Подільському прогримів вибух біля будівлі ТЦК. Є жертви
- 09:47На Хмельниччині ППО збила 6 ворожих дронів під час нічної атаки
- 23:46За $5 тисяч підприємець з Хмельниччини намагався підкупити посадовця ТЦК і СП ФОТО
- 21:55Двоє місцевих з Хмельниччини та Рівненщини здійнювали підпали "на замовлення рф" (ФОТО) ФОТО
- 21:37 ХАЕС та ЗАЕС стали головними темами зустрічі Зеленського та Гроссі
- 18:46Для участі в НМТ-2025 потрібна учням ID-картка, - міграційна служба
- 10:03На Хмельниччині вночі ППО збила 2 безпілотника
- 15:35 У ніч на 1 лютого росія атакувала Україну 46 ракетами та 123 ударними дронами
- 11:55Внаслідок нічних атак є 6 загиблих і понад 16 поранених. Пошкодження фіксують у 6 областях
- 11:11Канонада на Хмельниччині: Що відомо про черговий напад рашистів
- 13:15Експерт: найбільші страхи російської влади – смерть Путіна і продовження ударів дронів СБУ по НПЗ
- 23:35Щотижня близько 400 документів: Ділки з пʼяти областей "штампували" фальшиві водійські посвідчення (ВІДЕО) Відео
- 20:59У Хмельницькому при лікарнях відкрили "Простори турботи про ветерана"
- 09:58На Хмельниччині вночі збили 7 безпілотників
- 23:35 Готуються чергові зміни щодо проходження ВЛК обмежено придатними особами
- 22:26Адвокат з Хмельниччини намагався підкупити прокурора за $5 тисяч
- 16:30На тлі чуток про вагітність Леся Нікітюк поділилася фото в Instagram у повний зріст