Під час ремонту блоку на ХАЕС впроваджують діагностичну систему

Це частина зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій
Depo.
23 серпня 2016 13:51
ФОТО: depo.ua
Під час ремонту блоку на ХАЕС впроваджують діагностичну систему
Під час ремонту блоку на ХАЕС впроваджують діагностичну систему

Під час планово-попереджувального ремонту, який триває на першому енергоблоці Хмельницької АЕС, розпочато впровадження комплексної системи діагностики систем реакторної установки, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту ХАЕС.

Дану систему включено до переліку основних заходів Комплексної програми підвищення рівня безпеки  енергоблоків атомних електростанцій.

За словами начальника цеху налагодження та випробування устаткування ВП ХАЕС Євгена Носикова, ще до початку ремонтної кампанії було проведено відповідні процедури та доставлене необхідне обладнання на проммайданчик атомної станції. Комплексна система діагностики реакторної установки включає в себе підсистеми: контролю протікання першого контуру, віброконтролю головних циркуляційних насосів, контролю слабо закріплених предметів, контролю залишкового ресурсу обладнання.

Таким чином, вже на початкових стадіях можна виявити недоліки та запобігти створенню позаштатних ситуацій на атомній станції.

На 2-му енергоблоці Хмельницької АЕС з 2008 року вже діє така система. Впровадження комплексної системи діагностики реакторної установки на першому енергоблоці заплановано здійснити впродовж двох років в рамках продовження терміну експлуатації першого енергоблока.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та