Петиція про облаштування зони відпочинку на Озерній набрала необхідну кількість підписів

Електронна петиція стосовно облаштування території навкруг озера у мікрорайоні Озерна в Хмельницькому отримала підтримку містян

Хмельницькому міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Облаштування зони відпочинку навколо озера на Озерній", збір підписів на підтримку якої завершено, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Станом на 23 жовтня петицію підписали 503 особи з 500 необхідних.

Текст петиції: "У нас в місті є лише чотири парки, в яких можна гарно погуляти. На Озерній є озеро, навколо якого завжди гуляє багато людей - від дітей до стареньких. Тротуар там жахливий, з ямами, сміттєві урни і лавочки є лише зі сторони Озерної, з візочком пройтись навколо озера важко - валяються повалені дерева, сміття. Пропоную владі нашого міста подбати про цю зону і створити там умови для відпочинку , а саме : встановити лавочки і урни навколо озера (не лише зі сторони Озерної), зробити тротуар також навколо озера, прибрати завалені дерева, покосити траву, зробити клумби або насадити дерев (щоб відділити, власне, зону відпочинку від дороги)".

Автор: Андрощук Ірина Валентинівна

Дата початку збору підписів: 28 серпня 2018 р.

Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 151 Статуту територіальної громади м. Хмельницького, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам з наступним розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, на березі озера у Хмельницькому намагалися звести розважальний комплекс.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook