Перспективами ХАЕС цікавилися депутати Славутської міськради

Щоб зрозуміти подальшу долю регіону, відвідали обранці енергопідприємство
Перспективами ХАЕС цікавилися депутати Славутської міськради
Перспективами ХАЕС цікавилися депутати Славутської міськради

На Хмельницькій АЕС побували депутати Славутської міської ради, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт підприємства.

Головне питання яке цікавило народних обранців – подальші перспективи розвитку регіону, які вони пов’язують із спорудженням нових потужностей ХАЕС.

"Побували депутати в навчально-тренувальному центрі, машинному відділенні другого енергоблоку та ознайомилися з будівельним майданчиком блоку №3, - кажуть в інформаційному центрі ХАЕС. – На стратегічному підприємстві регіону, вони крок за кроком пересвідчувалися у фундаментальному підході на кожному етапі діяльності Хмельницької АЕС."

Презентував їм роботу АС заступник головного інженера з ядерної і радіаційної безпеки ВП ХАЕС Костянтин Щербінін, акцентуючи увагу на виробничій діяльності, радіаційних параметраметрх та подальших планах і перспективах підприємства. "Одне із найважливіших завдань хмельницьких атомників на найближчий час,- розповідає Костянтин Щербінін,- виконання комплексу робіт з переоцінки безпеки першого енергоблока, основний термін експлуатації якого завершиться у 2018 році."

За словами голови Славутської міської ради Василя Сидора, депутати пересвідчилися у безпечній та надійній роботі ядерного об’єкта і готові співпрацювати задля подальших перспектив розвитку регіону. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт