Перспективами ХАЕС цікавилися депутати Славутської міськради

Щоб зрозуміти подальшу долю регіону, відвідали обранці енергопідприємство
Depo.
30 вересня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua
Перспективами ХАЕС цікавилися депутати Славутської міськради
Перспективами ХАЕС цікавилися депутати Славутської міськради

На Хмельницькій АЕС побували депутати Славутської міської ради, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт підприємства.

Головне питання яке цікавило народних обранців – подальші перспективи розвитку регіону, які вони пов’язують із спорудженням нових потужностей ХАЕС.

"Побували депутати в навчально-тренувальному центрі, машинному відділенні другого енергоблоку та ознайомилися з будівельним майданчиком блоку №3, - кажуть в інформаційному центрі ХАЕС. – На стратегічному підприємстві регіону, вони крок за кроком пересвідчувалися у фундаментальному підході на кожному етапі діяльності Хмельницької АЕС."

Презентував їм роботу АС заступник головного інженера з ядерної і радіаційної безпеки ВП ХАЕС Костянтин Щербінін, акцентуючи увагу на виробничій діяльності, радіаційних параметраметрх та подальших планах і перспективах підприємства. "Одне із найважливіших завдань хмельницьких атомників на найближчий час,- розповідає Костянтин Щербінін,- виконання комплексу робіт з переоцінки безпеки першого енергоблока, основний термін експлуатації якого завершиться у 2018 році."

За словами голови Славутської міської ради Василя Сидора, депутати пересвідчилися у безпечній та надійній роботі ядерного об’єкта і готові співпрацювати задля подальших перспектив розвитку регіону. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт