UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Першокурсники НАДПСУ розпочали навчання

Курсанти набору 2019 року прибули до стін Національної академії.

Першокурсники НАДПСУ розпочали навчання…

Про це пише у своєму Фейсбуці ректор Нацакадемії Держприкордонслужби України Олег Шинкарук, передає Depo.Хмельницький.

"Національна Академія займає провідну позицію в рейтингах вищих навчальних закладів нашої країни за якістю підготовки фахівців. До прикордонного вишу кожного року вступають на навчання здібні, мотивовані школярі, - пише Шинкарук. - Зазначимо, що одним із завдань, яке вирішував колектив академії протягом року, це профорієнтаційна робота у ліцеях і школах всіх регіонів України."І як результат, сьогодні курсанти набору 2019 року прибули до стін Національної академії. Молоді юнаки та дівчата сповнені неабиякою жагою до нових знань та звершень стали на стежину "офіцера-прикордонника". Це їхній перший крок до офіцерського життя — крок до перших зірок на погонах.

"Цього року конкурс на вступ був досить високим. Наша головна мета була набрати на навчання до академії лише найкращих та тих, хто дійсно гідний стати офіцерами Державної прикордонної служби України, і ми цього досягли," - стверджує ректор".

За доброю традицією на першокурсників очікує початкова військова-практична підготовка, яка триватиме протягом одного місяця на Польовому навчальному центрі академії. Це - старт у військове життя, так би мовити – "перша сходинка" на якій розпочинається шлях курсанта.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook