Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" кулуарно

Обрання Неоніли Андрійчук аграрна фракція називає "несподіваним"
Depo.
2 червня 2016 22:16
ФОТО: depo.ua
Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" кулуарно
Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" кулуарно

Голосування за першого заступника голови облради стало каменем спотикання у сесійній залі й продемонструвало непорядність окремих політсил, повідомляє Depo.Хмельницький.

Кандидатуру керівниці фракції "За конкретні справи" Неонілу Андрійчук Михайло Загородний запропонував напередодні пленарного засідання без попередніх обговорень з представниками фракцій.

Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" колуарно - фото 1

"Це було несподіваним, - каже депутат від АПУ Тетяна Василик, - адже на попередній сесії, блокуючи трибуну через ті ж таки призначення, Неоніла В’ячеславівна запевняла, що їхня політсила на керівні посади в раді не претендує, а домагається справедливості. Домоглась…"

Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" колуарно - фото 2

Керівник аграрної фракції в облраді Сергій Іващук теж обурений: "Така непослідовність заяв і дій не імпонує нашій фракції, ми дотримуємось протилежних принципів, а тому відмовились брати участь у голосуванні за першого заступника, - і додає: – Де гарантія, що найчисельніша фракція і в подальшому кардинально не змінюватиме своїх рішень, які стосуватимуться значно важливіших питань життєдіяльності громад?"

Разом з тим Іващук задоволений, що в облраді є політсили, які розділяють і підтримують таке ж як фракція АПУ ставлення до порядності і принциповості.

Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" колуарно - фото 3

Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" колуарно - фото 4

Нагадаємо, три фракції у Хмельницькій облраді відмовилися голосувати за обрання заступника - Аграрної партії, ВО "Свобода" та "Самопомочі".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та