Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" кулуарно

Обрання Неоніли Андрійчук аграрна фракція називає "несподіваним"
Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" кулуарно
Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" кулуарно

Голосування за першого заступника голови облради стало каменем спотикання у сесійній залі й продемонструвало непорядність окремих політсил, повідомляє Depo.Хмельницький.

Кандидатуру керівниці фракції "За конкретні справи" Неонілу Андрійчук Михайло Загородний запропонував напередодні пленарного засідання без попередніх обговорень з представниками фракцій.

Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" колуарно - фото 1

"Це було несподіваним, - каже депутат від АПУ Тетяна Василик, - адже на попередній сесії, блокуючи трибуну через ті ж таки призначення, Неоніла В’ячеславівна запевняла, що їхня політсила на керівні посади в раді не претендує, а домагається справедливості. Домоглась…"

Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" колуарно - фото 2

Керівник аграрної фракції в облраді Сергій Іващук теж обурений: "Така непослідовність заяв і дій не імпонує нашій фракції, ми дотримуємось протилежних принципів, а тому відмовились брати участь у голосуванні за першого заступника, - і додає: – Де гарантія, що найчисельніша фракція і в подальшому кардинально не змінюватиме своїх рішень, які стосуватимуться значно важливіших питань життєдіяльності громад?"

Разом з тим Іващук задоволений, що в облраді є політсили, які розділяють і підтримують таке ж як фракція АПУ ставлення до порядності і принциповості.

Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" колуарно - фото 3

Першого заступника голови Хмельницької облради "протягнули" колуарно - фото 4

Нагадаємо, три фракції у Хмельницькій облраді відмовилися голосувати за обрання заступника - Аграрної партії, ВО "Свобода" та "Самопомочі".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та