UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Перший в Україні мобільний ЦНАП запрацював на Хмельниччині

Модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України

Перший в Україні мобільний ЦНАП запрацюв…

У Славуті відбулася урочиста презентація першого в Україні мобільного ЦНАП - спеціального авто, облаштованого місцями для адміністраторів та відвідувачів, яке надаватиме 80 послуг у форматі "єдиного вікна" на Славутчині, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Славутської міськради.

Славутська громада отримала можливість першою з-поміж понад 600 громад України випробувати новий метод надання адміністративних послуг громадянам. Тепер працівники ЦНАП регулярно відвідуватимуть жителів віддалених населених пунктів: протягом тижня передбачено п'ять маршрутів, які покривають 20 територіальних одиниць. Завдяки мобільному ЦНАП більше 8 000 жителів Славутської громади, в тому числі пенсіонери та люди з інвалідністю, отримають якісний доступ до адмінпослуг.

У мобільному ЦНАП надаватимуться найпопулярніші для жителів громади послуги, передбачена можливість встановлення паспортного обладнання, працюватиме термінал для розрахунків платіжною карткою. Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади.

"ЦНАП на колесах" включає в себе й модель "виїзного адміністратора", коли можна буде надавати послуги громадянам на дому.

Нагадаємо, проект є пілотним в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook