ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перші вибори відбудуться в 21 новій тергромаді Хмельниччини

Таке рішення прийняла Центральна виборча комісія, при тому двом громадам відмовила
Depo.
29 серпня 2015 11:07
ФОТО: depo.ua
Перші вибори відбудуться в 21 новій тергромаді Хмельниччини
Перші вибори відбудуться в 21 новій тергромаді Хмельниччини

ЦВК оголосила з 5 вересня 2015 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів Хмельницької області 25 жовтня 2015 року, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт НГП.

193 постанова якраз і про це гласить.

Водночас іншим рішенням ЦВК не знайшла правових підстав для оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Нетішинської та Славутської міських рад об'єднаних територіальних громад і Нетішинського,  Славутського міських голів.

Зіславшись на частину 9 статті 7 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", в якій говориться, що до складу об'єднаної територіальної громади передбачається входження територіальної громади, розташованої на території суміжного району.

Обласна рада звертається з поданням до Верховної Ради України щодо зміни меж відповідних районів у порядку, визначеному законом. У такому разі питання про утворення об'єднаної територіальної громади розглядається, зокрема, обласною радою протягом 30 днів з дня набрання чинності рішенням Верховної Ради України про зміну меж відповідних районів.

"Разом з тим, за наявною у Центральній виборчій комісії інформацією, Верховна Рада України станом на цей час не приймала рішень про зміну меж Ізяславського, Славутського районів, міст Нетішин та Славута Хмельницької області, на території яких розташовані територіальні громади, які прийняли рішення про об'єднання", - зазначається у постанові ЦВК.

Як ми вже повідомляли в області одночасно створили 23 нові тергромади, а згодом іще одну.

Більше про нові громади та новий Закон про вибори читайте на Depo.Хмельницький.