ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перевізники судяться з Хмельницькою мерією, а ціни вищі

Хмельницький міськрайонний суд зупинив рішення виконкому про зниження тарифів
Depo.
17 вересня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua
Перевізники судяться з Хмельницькою мерією, а ціни вищі
Перевізники судяться з Хмельницькою мерією, а ціни вищі

Знову хмельничани платитимуть 3 гривні за проїзд у автобусі та 3,50 за проїзд у маршрутці, повідомляє Depo.Хмельницький.

Рішення міськвиконкому дводенної давності про зниження тарифів на проїзд у міському транспорті зупинено судом. Позов до суду подавали перевізники.

Перевізники судяться з Хмельницькою мерією, а ціни вищі - фото 1

Заступник Хмельницького міського голови Андрій Капура на брифінгу сказав: "Поки проїзд залишатиметься таким. Але я глибоко переконаний, що рішення суду є невмотивованим. Наші фахівці вже готують апеляцію".

Перевізники судяться з Хмельницькою мерією, а ціни вищі - фото 2

За його ж словами, копія ухвали суду була надана лише управлінню транспорту самими перевізниками, що поспішали возити людей за більшими тарифами.

Ще кілька недорозумінь, як от відсутність усіх документів щодо економічного обгрунтування тарифів, - теж ускладнює роботу. Якби це зробили всі, а не менша половина перевізників, управління економіки могло б тимчасове лютневе рішення виконкому зробити постійним.

Окремо згадав і про необхідність громадських обговорень.

Перевізники судяться з Хмельницькою мерією, а ціни вищі - фото 3

Зараз юридичний відділ міської ради готує позов до Вінницького апеляційного суду. А "питання тарифів буде виноситись на найближчу сесію міської ради, 23 вересня. Депутати не дадуть перевізникам залізти в кишеню 260 тисячам хмельничан", - переконував Капура.

Як раніше ми повідомляли - за  оскарженням антимонопольного комітету, виконком скасував своє рішення про підвищення тарифів.

Такий ціновий бардак багато хто вважає передвиборчим піаром претендентів на мерське крісло: з одного боку в.о.міського голови Костянтина Чернелевського та "господаря" маршруточного бізнесу Сергія Мандзія.

Більше про перевезення містян читайте на сайті Depo.Хмельницький.