UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Переможець тендеру відремонтував дорогу у Кам’янець-Подільському районі

Знову у хмельницько-автодорівському тендерному двобої тих самих, перемагає той самий

Переможець тендеру відремонтував дорогу…

Після перемоги у аукціоні, який організовувала служба автомобільних доріг Хмельницької області на ремонт автомобільної дороги Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський, у с. Оринін Кам’янець-Подільського району, дорогу зроблено поточним дрібним ремонтом протяжністю 7км, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу САД у Хмельницькій області.

У тендері хмельницького автодору знову зійшлися двоє. "Хмельницьке ШБУ №56" та ТОВ "Техно-Буд-Центр".

Той самий "Техно-Буд-Центр" Григорія Процика з Тернополя. Де співвласником був Любомир Грегоращук, чий син Андрій є зятем екс-керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав таку ж посаду в Тернопільській області і чий син Орест Проник також керував ДАК "Автомобільні дороги України".

Як все складно.  Ні. Адже у цій сімейно-підрядній схемі ні кумівства, ні тим більше ніякої корупційної складової звичайно ж бути не може.

Інший учасник аукціону – підприємство "Хмельницьке ШБУ №56", яке пов'язують з нардепом Сергієм Лабазюком проти якого було відкрито кримінального провадження щодо зловживань під час робіт із ремонту автодоріг, якому інкиминували мільйони й мільйни, в переважній більшості хмельницьких гривень. Якими, в свою чергу, щедро та альтруістично обдаровувала підприємство нардепа Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Часи міняються, а любов – вічна. І це виразно і чітко демонструє хмельницький автодор до милого серцю "Хмельницьке ШБУ №56". Так ось.

У несамовитій тендерній боротьбі, у якій за три раунди "поєдинку" ніхто з учасників не поступився ні на копійку. І з остаточною ціною – 2 128 744 гривень 80 копійок переміг традиційний і  повсякчасний – "Хмельницьке ШБУ №56".

І далі. На підготовленій поверхні існуючого покриття дорожниками було влаштовано вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші.

Ділянку автомобільної дороги Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський було відремонтовано.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook