Перед початком навчального року активізувалася поліція Хмельниччини

Правоохоронці проводять профілактику дитячого травматизму на дорогах
Depo.
31 серпня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua
Перед початком навчального року активізувалася поліція Хмельниччини
Перед початком навчального року активізувалася поліція Хмельниччини

З початком нового навчального року поліція активізувала проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження дитячого травматизму на автошляхах, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Напередодні та в перші дні нового навчального року працівники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області з 20 серпня по 20 вересня 2016 року проводятьсяпрофілактичні заходи "Увага! Діти на дорозі!" – інформують в секторі комунікації відомства.

Загибель та каліцтво дітей на автошляхах залишається однією із найболючіших проблем сьогодення.

У поточному році в області зареєстровано зростання кількості пригод з постраждалими дітьми майже на 36% та зростання кількості травмованих у ДТП дітей на 32%.

При цьому за участю дітей-пішоходів скоєно 31 дорожньо-транспортну пригоду з постраждалими (+55%), в яких 32 дитини отримали травми (+60%).

З метою недопущення ДТП під час перевезення дітей у навчальному році працівники поліції провели перевірку технічного стану усіх шкільних автобусів, за результатами яких були складені відповідні акти, а про виявлені недоліки проінформовані місцеві органи влади.

З водіями шкільних автобусів та водіями автотранспортних підприємств, які їх обслуговують, провели профілактичні бесіди щодо дотримання ними вимог Правил дорожнього руху України під час перевезення дітей.

Окрім того, обстежили ділянки, які прилягають до території дитячих та навчальних закладів, через які проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та