Пенсіонерів уже наступного місяця чекають підвищені виплати, але не всіх
З 1 березня українцям знову проіндексують пенсії, провівши, так зване, осучаснення
- Хмельницький
-
25 лютого 2020 17:50
Підвищені пенсії українці отримуватимуть уже починаючи з березня, однак підвищення стосується не усіх, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "ДС".
Більші суми будуть у тих, кому призначені виплати за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника або за вислугою років. Позитив у тому, що підвищення виплат торкнеться близько 10 млн пенсіонерів. Однак, виплати зростуть не набагато і навіть не у всіх, хто підпадає під згадані визначення.
І навіть приблизний підрахунок дає можливість отримати уявлення про розміри майбутнього підвищення. Наприклад, якщо не враховувати ефект доплат, людина, яка отримує середню по Україні пенсію в 3 083 грн, може розраховувати на надбавку в розмірі 338 грн.
Не отримають нічого люди, які мають мінімальну пенсію. Аналогічної сумою доведеться задовольнятися і тим, у кого є лише соціальна пенсія, тобто особам, які не мають необхідного стажу для призначення трудовий (страховий) пенсії, однак потребують підтримки.
Не зможуть розраховувати на підвищення і найзаможніші: індексація не торкнеться максимальних (на сьогодні - 16 380 грн) і спецпенсій, а також довічного утримання (суддів і прокурорів). Крім того, не збільшать виплати держслужбовцям, помічникам народних депутатів і науковцям.
Нагадаємо, пенсіонери, яким 65+, почали отримувати більші виплати вже з січня цього року.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
- 12:5829 жовтня Хмельницький буде відключено від водопостачання
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 08:49В Хмельницькому викрили мережу нелегальних АЗС
- 17:44У "Бакота Хаб" відбулася мистецька резиденція про пам’ять і історію затопленої Бакоти ФОТО
- 13:27Комунальники одного з міст Хмельниччини привласнили мільйон під час проєктування парку відпочинку ФОТО
- 15:27День холостяка – час оновити смартфон Актуально
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 09:50До 15 років тюрми загрожує жителю Хмельниччини, що кілька разів вдарив викруткою в груди свого знайомого
- 21:32Адвокат з Хмельницького налагодив схему незаконного переправлення чоловіків через держкордон
- 20:50Паспорт громадянина України у формі ID-картки: детально про головне
- 16:16На Хмельниччині сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів
- 12:25В одній з шкіл на Хмельниччині дітям в їдальні подали їжу з уламками скла
- 22:42Хмельниччина стала пілотною областю у Всеукраїнському проєкті з підвищення рівня безпеки територіальних громад
- 22:02У Хмельницькому лікаря звинувачують у смерті пацієнтки
Сектор

