UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Пенсіонерів уже наступного місяця чекають підвищені виплати, але не всіх

З 1 березня українцям знову проіндексують пенсії, провівши, так зване, осучаснення

Пенсіонерів уже наступного місяця чекают…

Підвищені пенсії українці отримуватимуть уже починаючи з березня, однак підвищення стосується не усіх, повідомляє Depo.Хмельницький  з посиланням на "ДС". 

Більші суми будуть у тих, кому призначені виплати за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника або за вислугою років. Позитив у тому, що підвищення виплат торкнеться близько 10 млн пенсіонерів. Однак, виплати зростуть не набагато і навіть не у всіх, хто підпадає під згадані визначення.

 

І навіть приблизний підрахунок дає можливість отримати уявлення про розміри майбутнього підвищення. Наприклад, якщо не враховувати ефект доплат, людина, яка отримує середню по Україні пенсію в 3 083 грн, може розраховувати на надбавку в розмірі 338 грн. 

Не отримають нічого люди, які мають мінімальну пенсію. Аналогічної сумою доведеться задовольнятися і тим, у кого є лише соціальна пенсія, тобто особам, які не мають необхідного стажу для призначення трудовий (страховий) пенсії, однак потребують підтримки.

Не зможуть розраховувати на підвищення і найзаможніші: індексація не торкнеться максимальних (на сьогодні - 16 380 грн) і спецпенсій, а також довічного утримання (суддів і прокурорів). Крім того, не збільшать виплати держслужбовцям, помічникам народних депутатів і науковцям.

Нагадаємо, пенсіонери, яким 65+, почали отримувати більші виплати вже з січня цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"