Патрульні Тернопільщини посилюють контроль над перевезенням небезпечних вантажів

У водіїв транспортних засобів будуть перевіряти наявність необхідних документів на небезпечні вантажі

Патрульні поліцейські посилять контроль над перевезенням небезпечних вантажів, передає Depo.Тернопіль за інформацією СК ГУНП області.

В червні на території Тернопільської області проходить комплекс профілактичних заходів, які спрямовані на попередження, виявлення та припинення порушень у сфері дорожнього перевезення вантажів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні та небезпечних вантажів.

У водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі будуть перевіряти наявність необхідних документів, зокрема:

- свідоцтво про допущення ТЗ до перевезення визначених небезпечних вантажів;

- протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу;

- ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв;

- письмові інструкції на випадок аварії або надзвичайної ситуації;

- погодження дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданий підрозділами превентивної діяльності апарату та головних управлінь Національної поліції.

Також перевірятимуть наявність залишків небезпечного вантажу на поверхнях автоцистерн; додаткове обладнання; перевезення сторонніх осіб; перевезення неочищених цистерн; забезпечення транспортних засобів обладнанням, необхідним для здійснення таких перевезень

Особливу увагу поліцейські будуть звертати на відповідність маркування транспортного засобу інформаційних таблиць або знаків-табло небезпеки, а також на дійсність і належне оформлення перевізних документів.

Нагадаємо, на дороги Хмельниччини вийшли копи з інспекторами Укртрансбезпеки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція