Патрульні Хмельницького розповіли студентам про службу у лавах поліції

Копи з обласного центру зустрілись зі студентами Хмельницького національного університету

Depo.
19 травня 2017 20:50
ФОТО: depo.ua

Хмельницькі патрульні розповіли студентам, як воно бути поліцейським, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу полісменів.

Власне, відкритий урок відбувся під промовистою назвою: "Несення служби в лавах патрульної поліції та основні службові завдання інспектора патрульної поліції".

Відтак, копи розповіли студентам про свою роботу, поділилися власним досвідом та життєвим шляхом, що привів їх до лав патрульної поліції та розповіли про подальший розвиток патрульної поліції.

Звісно, у свою чергу студентська молодь поставила і безліч питань полісменам, на які вони сумлінно відповіли.

Правоохоронці стверджують, що такі зустрічі не лише підвищують рівень довіри до поліції та показують, що поліцейські відкриті до спілкування, утім і допомагають студентам отримати професійну консультацію від патрульних у питаннях, які їх цікавлять.

Більше того, це і профілактика злочинності серед зростаючих генерацій, адже у спілкуванні із захисниками порядку зростає і правосвідомість.

Таким чином копи у невимушеній атмосфері розповіли студентам, як воно бути патрульним, а також про цікаві виклики та ситуації, що траплялись під час служби.

Нагадаємо, Хмельницька поліція убралась у вишиванки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері