ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пам'ять одразу чотирьох бійців вшанували в Деражні

У школі, де навчалися герої, відкрили меморіальні дошки захисникам
Depo.
1 березня 2016 09:43
ФОТО: depo.ua
Пам
Пам'ять одразу чотирьох бійців вшанували в Деражні

Іван Зубков, Євген Андріюк, Ігор Гейсун та Віталій Каракула – усі вони загинули, боронячи східні рубежі країни, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Деражнянської РДА.

У школі, де навчалися герої, відкрили меморіальні дошки захисникам.

Іван Зубков родом з Деражні. Навчався у місцевій школі №3. Був учасником Революції Гідності. З початком антитерористичної операції вирушив до пекельного Сходу. Керував обороною Донецького аеропорту. Та покинути живим залізний форпост не судилося. 20 січня 2015 року Іван Зубков загинув.

Життєрадісний та веселий. Таким пам’ятає Євгена Андріюка його мати. Жінка каже, хлопець завжди мріяв бути військовим. А надто мріяв про десантні війська. Тож після закінчення школи, не вагаючись долучився до лав армії. Із бойовим завданням вирушив на Схід. Та й він не повернувся живим додому.

Ігор Гейсун в січні 2014 року поїхав на Майдан, де тримав оборону разом з побратимами третьої сотні в трагічні дні лютого. Одразу після лютневих подій записався у щойно створену Національну гвардію та вирушив на Схід. Загинув 11 травня 2014 року у Слов’янську.

Віталій Каракула також родом із Деражні. У непростий для України час не шукав легких шляхів – став захисником Вітчизни. Мобілізований. 16 січня 2015 року трагічно загинув під час артилерійського обстрілу.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький