UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Падіння промисловості, відпустки за свій рахунок та ще низка невдач: Очільник Тернопільщини "впав" аж на 15 місце рейтингу голів ОДА

У рейтингу роботи голів облдержадміністрацій очільник Тернопільщини посів аж 15 місце

Падіння промисловості, відпустки за свій…

Традиційний рейтинг губернаторів підготувало видання "Деловая столица", передає Depo.Тернопіль.

З 19 березня головою ОДА є Володимир Труш, котрий у традиційному рейтингу голів ОДА посів аже 15 місце.

Одна з найбільш проблемних сфер Тернопільщини - ринок праці. У першому кварталі область посіла передостаннє місце по середньомісячній зарплаті - 8456 грн, що в 1,3 рази менше, ніж в середньому по Україні. І хоча по динаміці штатних працівників область потрапила в двійку найкращих, але уникнути великих скорочень вдалося лише завдяки вимушеній неповній зайнятості. Зокрема, Тернопільщина допустила найбільшу по Україні частку працівників, відправлених у відпустки за свій рахунок: 3,9% (в середньому по Україні - 1,3%, тобто втричі нижче).

Також область допустила стрімке падіння промисловості. У першому кварталі промислова продукція скоротилася на 10,2% (третє місце знизу), а за підсумками чотирьох місяців - вже на 16,1% (четверте місце знизу). Зокрема, різко знизили виробництво обидві найбільші промислові галузі Тернопільщини - харчова та енергетична. Продукція харчової промисловості скоротилася на 30,8%, виробництво електроенергії - на 20%.

Крім того, в першому кварталі область увійшла в четвірку аутсайдерів за обсягом експорту товарів і послуг на душу населення і по динаміці капінвестицій (падіння в 1,84 рази), а за обсягом капінвестицій на одного жителя виявилася в вісімці гірших.

З іншого боку, Тернопільщина увійшла в четвірку кращих регіонів за динамікою будівельної продукції. А за загальною площею нового житла і нових нежитлових будівель на тисячу жителів область виявилася відповідно в вісімці і шістці кращих.

Нагадаємо, голова Хмельницької ОДА увійшов в 10-ку лідерів в відповідному рейтингу.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"