ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

П'ята та шоста хвиля мобілізації накриє близько трьох тисяч жителів Хмельниччини

У кожну хвилю мобілізації з Хмельницької області в зону АТО відправлялося по півтори тисячі чоловіків. Це стовідсоткове виконання планів
Depo.
7 червня 2015 08:55
ФОТО: depo.ua
П
П'ята та шоста хвиля мобілізації накриє близько трьох тисяч жителів Хмельниччини

Хмельниччина не лише повністю і якісно виконує поставленні завдання, а й у найстисліші терміни, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на Незалежний громадський портал.
"Кількість добровольців у порівнянні з 4 хвилею мобілізації суттєво зменшилась",- каже військовий комісар Сергій Присяжнюк. Шоста хвиля мобілізації починається орієнтовно 19 червня. Наразі підготовка до неї вже почалась. "Ми проводимо медичні огляди, щоб не допустити випадків призову непридатних людей. Точних цифрових показників наразі немає, але я думаю, що необхідно буде не менше ніж у 5 хвилю, тобто 1500 людей", - розповідає військовий комісар Хмельницької області.
Разом з тим, до питання мобілізації підходитимуть з державницької позиції. Дефіцитних працівників, без яких підприємство не зможе функціонувати обіцяють не чіпати.

"Є багато керівників підприємств, які ховають своїх людей і самі ховаються. Ховають свою техніку, або дають таку, яка нікому не потрібна. Я таких керівників не розумію. Ми повинні давати нашим землякам і бійцям найкраще, що у нас є", - зазначив воєнком.

Після завершення шостої хвилі мобілізації військові обіцяють оприлюднити прізвища всіх керівників, що ухиляються від виконання обов'язків перед державою.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua