ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

П'ята группа хмельницьких діток відпочиває в Угорщині

Українських волонтерів та благочинників реалізують програму "Діти Героїв АТО на відпочинку в Угорщині
Depo.
29 липня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
П
П'ята группа хмельницьких діток відпочиває в Угорщині

600 українських діток із 7 областей України чекає відпочинок та оздоровлення у молодіжному таборі ім. доктора Спрінгера Ференца, повідомляє Depo.Хмельницький, із посиланням на видання "Тижневик "Партнер". 

Табір знаходиться на березі озера Веленце в Угорщині. Із Хмельницької області туди їдуть 35 дітей. Деякі з них залишилися сиротами, в інших батьки досі перебувають в зоні антитерористичної операції.

Програма "Діти Героїв АТО на відпочинку в Угорщині" реалізується за підтримки угорського уряду. З українського боку координатори благодійної програми "Європейські цінності для дітей України" фонд "Майбутнє Прикарпаття" та Благодійний фонд "Зміцнення громад".

Плавання на каное і байдарках, спортивні ігри та змагання, відпочинок на березі озера Веленце, екскурсія до Будапешту та багато іншого - усім цим уже насолоджуються діти. Загалом заплановано 10 заїздів, по 60 дітей у кожному. Вони відбуваються щонеділі, починаючи з 21 червня 2015 року. Поїздку дітей із Хмельниччини до Угорщини курує Благодійний фонд "Зміцнення громад".


Більше про відпочинок дітей читайте на Depo.Хмельницький.