ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

П'ять нових світлофорів зявиться у Хмельницькому

Вулиці Хмельницького оновляться новими світлофорами
Depo.
17 липня 2015 16:41
ФОТО: depo.ua
П
П'ять нових світлофорів зявиться у Хмельницькому

У Хмельницькому мають встановити п'ять нових світлофорів та відремонтувати один старий повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на видання "Є".

Середня вартість будівництва одного світлофорного об'єкта - близько 500 тисяч гривень.

Три мільйони гривень виділили з бюджету міста на капітальний ремонт світлофорних об'єктів та встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху.

"У Хмельницькому є чимало місць, де потрібно, аби були сфітлофори. Ми вже отримали від міської ради три мільйони гривень. Наразі завершується будівництво світлофорного об'єкта на перехресті Красовського-Толбухіна та розпочинається на вулиці Зарічанській поблизу виїзду від торгівельного центру "Таврія". Плануємо встановити світлофорні об'єкти на перехресті Вінницьке шосе-вулиця Кошарського, перехресті Кам'янецька - Трублаїні (колишня Димитрова) та біля військової частини на вулиці Толстого", - розповів Олександр Ковальчук, начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління ЖКГ міської ради.

За словами Олександра Ковальчука капітальний ремонт світлофора робитимуть на перехресті проспекту Миру та вулиці Перемоги. Вартість такого ремонту складає близько 500 тисяч гривень.Треба зазначити, що на останній сесії міської ради на встановлення світлофорів виділили ще 800 тисяч гривень.

Більше новин про ремонт та встановлення світлофорів читайте на Хмельницький.depo.ua.