ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Озерна та центр Хмельницького мають найбільшу потребу у дитячих садочках

Ситуація із дошкільними навчальними закладами в обласному центрі близька до критичної, адже місто розростається, а народжуваність збільшується
Depo.
15 липня 2015 17:51
ФОТО: depo.ua
Озерна та центр Хмельницького мають найбільшу потребу у дитячих садочках
Озерна та центр Хмельницького мають найбільшу потребу у дитячих садочках

У Хмельницькому функціонує 46 дошкільних навчальних закладів, які готові прийняти з 1 вересня понад три тисячі дітей. Хоч проблема переповнення груп з року в рік не вирішується, освітяни запевняють, що місць вистачить усім, а реальне уточнення списків відбудеться наприкінці серпня.

Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua.

"Наприкінці червня на черзі перебувало більше 4,5 тисяч дітей. Найбільша кількість - у молодшу вікову групу, таких близько двох тисяч. Друге місце займає ясельна - більше тисячі дітей. Їх кількість щодня збільшується", - пояснює заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Тетяна Дупляк.

Проте панікувати не слід. В управлінні освіти запевняють, що відкриють нові групи, аби зменшити навантаження.

Проте нові групи проблему не вирішать. Потрібні нові садочки. І їх таки обіцяють збудувати.

"Наразі у Хмельницькому планується відкриття кількох дошкільних закладів. Один з них з'явиться у Лезневому, адже, батьки дітей, які мешкають у цьому мікрорайоні, вимушені возити їх на Виставку, де і так садочки перевантажені, - повідомляє заступник начальника управління освіти міста.- Найбільш заповнені садочки - на Озерній, у центрі та садочок №20. Останній просто користується попитом, бо єдиний на вулицю Шевченка".

Ще один навчальний заклад може з'явитись на Озерній. Район є одним із найбільш розвинутих в плані будівництва. Тому потреба створення дошкільного закладу тут стоїть особливо гостро. В планах - побудувати комплекс із садком та класами початкової школи.

Однак, коли саме відкриють садочки, освітяни точно не знають. На все потрібні великі кошти, яких місто поки не має.

Тому, питання великої кількості дітей дошкільного віку вирішують поки поетапною добудовою.

Більше про ДНЗ читайте на khm.depo.ua